Góry czy morze? Gdzie lepiej spędzić sylwestra?

Najczęściej Nowy Rok witamy podczas przyjęć z najbliższymi. Jednak wcale nie trzeba organizować ich w domu, ponieważ można również wyjechać do hotelu lub pensjonatu, aby spędzić niezapomniany czas. Najczęściej wybieramy w takiej sytuacji góry, ale interesującą alternatywą jest też morze. Gdzie wobec tego warto wybrać się na sylwestra?

Dla wielu z nas okres świąteczny to najlepszy czas, aby wypocząć. W związku z tym coraz częściej wyjeżdżamy zarówno na Boże Narodzenie, a także na Sylwestra. W ofertach biur podróży znaleźć wiele atrakcyjnych ofert właśnie na ten czas, ale można również zorganizować wyjazd samodzielnie.

Przeważnie święta Bożego Narodzenia kojarzymy z górami, dlatego też wyjazdy w tym kierunku są najbardziej popularne. Zakopane, Kościelisko, Szklarska Poręba, Wisła czy Karpacz to tylko kilka kierunków, ponieważ miejsc, gdzie można spędzić święta i sylwestra w górach jest znacznie więcej. Wiele pensjonatów i hoteli ma dla swoich gości specjalne oferty pakietowe, które polegają na połączeniu noclegu i wyżywienia oraz dodatkowych atrakcji, na przykład może być to bal sylwestrowy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a trakcje takie jak kuligi, wieczory regionalne, relaks w Spa.

Góry najczęściej wybierane są przez tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie – można wtedy szusować po białym puchu, ale wtedy, gdy narty czy snowboard nie odpowiadają ci w pełni, możesz wybrać się nad morze. Również w okresie zimowym Bałtyk jest bardzo atrakcyjnym miejscem do wypoczynku. Do dyspozycji są również specjalne pakiety pobytowe – oferuje je między innymi Rosevia Resort znajdujący się w Jastrzębiej Górze. Dla klientów przygotowano komfortowe noclegi wraz z pełną gamą atrakcji oraz imprezę sylwestrową w klimatach smooth jazz.

Z pełną ofertą Rosevia Resort można zapoznać się już teraz na stronie internetowej. Zachęcamy do wykonania rezerwacji jak najszybciej – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć, aby spędzić niezapomniany czas i przywitać Nowy Rok w wyjątkowej atmosferze!