Komfortowe domki nad morzem – Bawialnia

Bawialnia

Galeria:

 

Opis:
Nasze domki położone są w urokliwej miejscowości Ostrowo, niespełna 900 metrów od piaszczystej, szerokiej bałtyckiej plaży. Komfort i spokój – te dwa słowa najlepiej oddają charakter naszych domków.

Nadmorskie krajobrazy, strzeżona plaża, wspaniała atmosfera tego miejsca oraz profesjonalna obsługa, czynią obiekt wyjątkowym i sprawią, że będą chcieli Państwo odwiedzić nas ponownie.

Naszym najbardziej wymagającym klientom oferujemy 2 wybudowane w 2012 roku, dwupoziomowe, całoroczne i komfortowo urządzone apartamenty z kominkiem, wyposażone w kuchnię z pełnym wyposażeniem, lodówkę i sprzęt plażowy. Istnieje możliwość doposażenia w łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem, zestaw wypoczynkowy, jadalnia ze stołem na 6 osób, kuchnia, komoda, telewizor (pakiet n-telewizji) z dvd oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze trzy osobno zamykane sypialnie oraz toaleta. W sypialni najmniejszej jedno łoże małżeńskie, w sypialni średniej dwa łóżka (jedynka i dwójka), w sypialni największej 3 łóżka (dwójka i dwie jedynki) W każdej sypialni znajduje się również drewniana szafa ubraniowa oraz lampka nocna. Istnieje również możliwość rozłożenia narożnika w salonie i uzyskania dodatkowego miejsca do spania (2 osoby).

Kontakt:
tel. 600 202 198
strona internetowa: www.domkiostrowo.pl