Nerka damska – must have na wakacjach i nie tylko

Nerka damska jest to modny gadżet, który cieszy się w dzisiejszych czasach dużą popularnością. Doskonale pasuje ona do sportowych ubrań. Nadaje ona ciekawego stylu kobiecie, która ją nosi. Zapewnia ona dużą funkcjonalność. Jest dużo wygodniejsza niż torebka, nie zajmuje ona niepotrzebnie rąk. Nerka damska może występować w klasycznej kolorystyce albo w bardziej awangardowym stylu. Może być ona na przykład czarna, biała, czy czerwona, albo może mieć naszyty jakiś wzór czy napis. W każdym wydaniu saszetka damska prezentuje się rewelacyjnie.

Nerka saszetka damska posiada z przodu jeden suwak lub dwa, w zależności od konkretnego modelu. Jest ona zapinana na pas. Na pewno saszetka damska jest alternatywą dla torebek i małych plecaków. Można w niej zmieścić na przykład telefon komórkowy, dokumenty, portfel i jakiś kosmetyk. Wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty się w niej zmieszczą. Obecnie, można nabyć saszetki damskie na przykład materiałowe, skórzane albo wykonane z tworzyw sztucznych. Wzorów oraz kolorów saszetek jest bardzo dużo, więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni wariant.

Skórzane saszetki bardziej pasują do eleganckiego stroju. Doskonale komponują się one na przykład ze skórzaną kurtką. W takiej saszetce można udać się do pracy, na uczelnię, do szkoły albo na wyjście ze znajomymi. Saszetki wykonane z tworzywa sztucznego albo materiałowe, bardziej pasują do luźniejszego stroju oraz do sportowego. Można również spotkać się z saszetkami, które posiadają fluorescencyjne napisy. Wyglądają one bardzo ciekawie i co najważniejsze, świecą w nocy.

Obecnie, można spotkać się z saszetkami, które posiadają różne ćwieki oraz frędzle. Saszetka damska posiadająca dodatki w postaci ćwieków oraz frędzli wygląda bardzo modnie i stylowo. Na pewno noszenie tego modnego gadżetu jest bezpieczniejsze niż noszenie torebki. Jest to spowodowane tym, że saszetka damska jest noszona zawsze z przodu, natomiast torebka zazwyczaj noszona jest z boku albo z tyłu i nie zawsze ma się na nią ,,oko”.


Zapraszamy na stronę dystrybutora –
Brytyjka.pl