Pomarańczowa trasa 2019 – gdzie kupić bilety na Kult?

Niewiele jest w Polsce zespołów muzycznych, które cieszą się uwagą odbiorców od kilku pokoleń. Jednym z nielicznych takich bandów jest Kult. Muzyka, którą tworzą artyści pod przewodnictwem Kazika Staszewskiego, jest bardzo charakterystyczna. Utwory zespołu można rozpoznać już po pierwszych taktach, nawet nie znając ich wcześniej. Już w listopadzie zespół rusza z kolejną trasą koncertową, dlatego warto wspomnieć o nim kilka słów:

  • kilka słów o grupie Kult
  • Kult – koncerty w 2019 roku
  • gdzie kupić bilety na kult?

 

Kilka słów o grupie Kult

Zespół został założony w 1982 z inicjatywy Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Nieprzerwanie działa do dnia dzisiejszego, regularnie wydając płyty i koncertując. Ostatnia płyta studyjna pt.: Wstyd, pojawiła się w 2016 roku i promowana była singlem o tym samym tytule. Od samego początku brzmienie jego utworów określane było jako punk z domieszką psychodelicznego rocka, czy nawet jazzu. Charakterystyczne dla niemal każdego utworu zespołu Kult są sekcje dęte, które nadają piosenkom mrocznego klimatycznego brzmienia. Teksy piosenek poruszają rozmaitą tematykę, ale od samego początku są prowokacyjne i często opisują sytuację polityczną w kraju.

Kult – koncerty w 2019 roku

Trasa koncertowa, którą Kult zamierza odbyć w 2019 roku, nie należy do imponujących. Zresztą nie może być inaczej, ponieważ muzycy od zawsze woleli nagrywać materiał w studiu, niż grać koncerty. W tym roku, w ramach Pomarańczowej Trasy 2019, możemy ich zobaczyć tylko na trzech koncertach w Warszawie i jednym w Łodzi. Warszawskie koncerty odbędą się w dniach 7,8 i 9 listopada w legendarnym klubie Stodoła. Tymczasem na łódzki koncert można zaprosić fanów 3 listopada do klubu Wytwórnia. Zważywszy na małą ilość miejsc i tylko cztery koncerty w tym roku, warto już dziś kupić bilety na Kult.

Gdzie można kupić bilety na kult?

Biorąc pod uwagę popularność zespołu i zainteresowanie ich koncertami, bilety na te wydarzenia nie należą do drogich. Pojedyncze wejściówki można kupić już za sześćdziesiąt złotych. W porównaniu z innym zespołami, które pojawiają się i znikają co sezon, można powiedzieć, że kwota jest nieprzyzwoicie niska. Bilety na kult można dostać w dobrych sklepach muzycznych albo w miejscach, gdzie zespół będzie grał. Wygodnym sposobem jest także zakup za pośrednictwem internetu. W ten sposób bilety mogą nabyć osoby, które mieszkają daleko od Warszawy, czy Łodzi. Rezerwacja w dobrych serwisach jest prosta i przebiega bez żadnych komplikacji. Za pośrednictwem internetu można także dokonać płatności, a bilet wydrukować samodzielnie w domu.