Postaw na jakość

Szukasz dobrego sprzętu na wycieczki za miasto? W sklepie Hunt-Fish możesz znaleźć odzież i wyposażenie, które przydadzą Ci się zarówno podczas weekendowego wypadu na ryby, jak i do przemierzania dzikich terenów, a nawet polowań! Dostępne są wyłącznie produkty najlepszych firm na rynku!

Jakość ma znaczenie!

W przypadku takich wypraw jakość odzieży ma istotne znaczenie – musisz mieć przecież pewność, że będzie ogrzewać Cię w chłodne noce, a także pozwoli ciału swobodnie oddychać podczas marszu. W Hunt-Fish zaopatrzysz się w najlepszej jakości bieliznę, skarpety, koszulki i inne elementy odzieży, które pozwolą Ci czuć się komfortowo nawet w głuszy! Na przykład bielizna termoaktywna Bioactiv renomowanej, polskiej firmy Graff wykonana jest w innowacyjnej technologii Meryl-Skinlife. Dzięki temu jej włókna są wyjątkowo cienkie i delikatne, przez co niezwykle skutecznie pochłaniają duże ilości pary wodnej (np. potu) i odprowadzają ją na zewnętrzną stronę materiału, który schnie błyskawicznie. Jest nie tylko bardzo przyjemna w dotyku (oraz przyjazna alergikom), ale też doskonale grzeje – od tej pory chłodne noce nad wodą czy przemierzanie przełęczy przy niższych temperaturach nie narażą na szwank Twojego zdrowia!

Odzież to także buty. W Hunt-Fish znajdziesz obuwie najlepszych producentów w Europie – niemieckich firm Meindl oraz Hanwag. Seria Identity Meindl to zarówno buty trekkingowe, jak i turystyczne, w całości wykonane ręcznie z najwyższej jakości skóry anilinowej oraz dodatkowo zabezpieczone przed przemakaniem. Buty trekkingowe marki Hanwag są wyposażone w otoki i posiadają dodatkowy absorber wstrząsów pod piętą, dzięki czemu są wręcz idealne na nierówne, dzikie tereny. Zarówno buty Meindl, jak i Hanwag to inwestycja na długi czas!

Dla turystów oraz turystek

Oferta sklepu Hunt-Fish kierowana jest zarówno do mężczyzn, jak kobiet, dzięki czemu każdy znajdzie tu odpowiednią odzież i buty na wypady za miasto. Ale na tym nie koniec markowej oferty sklepu. Osobne kategorie stanowią w nim akcesoria dla podróżników, wędkarzy i myśliwych, a także torby i plecaki oraz wyposażenie turystów – od namiotów po palniki gazowe. Warto odwiedzić stronę Hunt-Fish i zapoznać się z całym dostępnym asortymentem.

Po co kompletować ekwipunek i odzież na wyprawę w wielu sklepach, skoro możesz kupić wszystko w jednym? A dzięki fachowej pomocy sprzedawców dopasujesz całość optymalnie!