Pożyczka na wakacje

Wakacje okres kiedy możemy odciąć się od kłopotów, marudzących kolegów z pracy czy złego szefa i posłuchać własnych myśli. Jednak co zrobić kiedy przychodzą ciepłe, letnie dni, a nas nie stać na to, żeby po prostu odpocząć?

Zbliża się okres wakacji, dzień staje się coraz dłuższy, a na niebie świeci słońce. Wtedy przychodzi też czas tak długo wyczekiwanego urlopu. Po półrocznej, ciężkiej pracy przychodzi moment kiedy marzymy, żeby położyć się na ciepłym piasku i zanurzyć stopy w zimnej wodzie. Są też pewnie tacy, którzy marzą o tym, żeby zapomnieć o wszystkich trudach i z plecakiem zdobywać szczyty. To okres kiedy możemy odciąć się od kłopotów, marudzących kolegów z pracy czy złego szefa i posłuchać własnych myśli. Jednak co zrobić kiedy przychodzą ciepłe, letnie dni, a nas nie stać na to, żeby po prostu odpocząć?

Fakt są sposoby na to, żeby wakacje spędzić w mieście, ale od czasu do czasu warto zmienić otoczenie. Rozwiązaniem może być pożyczka online, którą można otrzymać bez żadnych zaświadczeń. Żeby złożyć wniosek musimy mieć ukończone 21 lat, posiadać waży dowód osobisty, mieć konto w banku oraz polskie obywatelstwo. Wniosek możemy złożyć przez Internet w dowolnym dla siebie momencie.

Ogromną zaletą tego rodzaju pożyczek jest również fakt, że nie trzeba podawać celu, na który chcemy przeznaczyć pożyczoną kwotę. Dlatego śmiało możesz zabrać całą rodzinę na wakacje lub wybrać się z całą paczką na ciekawą po Europie wyprawę. Pożyczki pozabankowe mają zazwyczaj krótki termin spłaty, który średnio wynosi 30 dni. Po tym okresie musimy na konto parabanku wpłacić całą pożyczoną kwotę. Są również parabanki, które w swojej ofercie posiadają terminy znacznie dłuższe 40-65 dni.

Jeśli planujesz dłuższą wyprawę, która wymaga już większej kwoty pieniędzy, możesz złożyć wniosek o pożyczkę na raty, której termin spłaty wynosi nawet do 24 miesięcy. Warto jednak pamiętać, żeby raty takiej pożyczki wpłacać co tydzień, w ten sposób będziemy mogli uniknąć naliczania niepotrzebnych odsetek. Musisz też wiedzieć, że pożyczki pozabankowe od tradycyjnego kredytu w banku różnią się tym, że mają wyższe oprocentowanie. Stawkę RRSO oraz ewentualne koszty wzięcia pożyczki możesz sprawdzić na stronie wybranego przez siebie parabanku lub sprawdzając te stawki w porównywarkach finansowych.