Promy do UK

Anglia jest jedną z najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. Nic dziwnego – jest pełna wspaniałych zabytków, obfituje w ciekawą architekturę i ma łagodny klimat. Niezależnie czy wybierzemy, zachwycający Londyn, czy też uroki klimatycznej Kornwalii, podróż do Anglii będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego odkrywcy. Promy do UK to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi rozkoszować się atmosferą turystycznych rejsów.

Niewątpliwą zaletą rejsu jest komfort podróży, duża przestrzeń oraz możliwość urozmaicenia sobie czasu podczas przeprawy, na przykład poprzez udział w wieczornych imprezach, skosztowanie potraw w restauracji czy relaks w SPA. Oferta przewoźników jest niezwykle atrakcyjna.

Dlaczego promem?

Choć wycieczka promem jest dłuższa niż samolotem, to dostarcza niezapomnianych momentów i pozwala na odrobinę zabawy i szaleństwa. Wielu przewoźników oferuje klientom wieczory taneczne, koncerty, smaczne kolacje, muzykę na żywo, rekreację na basenie czy salonach SPA. Może to być również doskonały czas na nadrobienie zaległości filmowych, gdyż przewoźnicy oferują także strefę rozrywki w postaci kina. Każdy znajdzie formę relaksu dla siebie.

Relaks w zaciszu własne kabiny

Wycieczki promem to nie tylko doskonały moment na rozrywkę, ale również na relaks i odpoczynek. Doskonale w tym sprawdzą się przestronne i wygodne kabiny na statku z licznymi udogodnieniami. Wybór zaczyna się od niedrogich i komfortowych kabin ekonomicznych, aż po 5-osobowe kabiny dla całej rodziny. Niezależnie od ceny , każda kabina wyposażona jest w łazienkę, wygodne łóżka i niezbędne akcesoria, przydatne w każdej podróży. Wszystko czego potrzeba, by dobrze wypocząć.

Co warto zobaczyć w Anglii?

Wielka Brytania jest jednym z krajów, które są najchętniej odwiedzane przez turystów. Najpopularniejszą jej częścią jest Anglia, która obejmuje obszarem 2/3 Wielkiej Brytanii. Wycieczkę po Anglii warto rozpocząć od jej stolicy, czyli Londynu. Miasto, które zachwyca średniowieczną i neoromańską architekturą, widowiskowymi parkami i alejami. Pałac Buckingham, National Gallery, London Eye czy London Bridge, to miejsca warte zwiedzenia dla każdego podróżnika. Z kolei Harrods i Oxford Street to punkty obowiązkowe każdej miłośniczki światowego stylu i elegancji. Prócz pełnego atrakcji Londynu, Anglia zachwyca malowniczymi krajobrazami, dzikiej i nieokiełznanej przyrody. Doskonałym miejscem, aby pobyć z dziką naturą jest Kornwalia – najbardziej wysunięta na południowy-zachód część Anglii. Potężne klify, szum oceanu, wspaniała zieleń, wrzosowiska, samotne latarnie morskie i urokliwe zatoczki – takie widoki z pewnością zachwycą każdego. Zagraniczni turyści coraz chętniej pragną również poznawać prawdziwą, brytyjską wieś i coraz częściej, zamiast gwarnych miast, wybierają cenną ciszę i spokój.

Rezerwacja biletów na promy

Promy do UK i rejsy statkiem to przede wszystkim komfort i wygoda. Dzięki wybraniu tego środka transportu można zabrać niezbędne przedmioty, niezależnie od wagi bagażu. Odprawa, w porównaniu z lotniskową, jest niezwykle szybka, a miłośnicy dwóch kółek mogą zabrać ze sobą rower i odkrywać uroki Anglii we własny sposób. Zakup biletów na promy do UK i innych krajów jest niezwykle wygodny i prosty. Rezerwacji oraz płatności dokonywać można online. Na stronie przewoźników niejednokrotnie czeka wiele promocji i wycieczek w atrakcyjnych cenach.

Promy do UK na każdą okazję

Podróż promem to wyjątkowy sposób na niezapomniane wakacje. Stanowi doskonałą okazję, by przeżyć coś wyjątkowego i niezwykłego, zażywając morskiej bryzy i ciesząc się malowniczymi widokami. To również sposób na spędzenie w oryginalny sposób rocznicy ślubu czy urodzin. Jednak nie tylko! Warto przeżyć niezapomniane emocje i zorganizować, na przykład, wieczór kawalerski czy panieński. Wieczorne atrakcje, rozmaite formy rozrywki oraz profesjonalna obsługa sprawią, że tego rodzaju wyjazd z pewnością pozostanie na długo w pamięci. Rejsy statkiem coraz częściej wybierane są także, jako forma imprez integracyjnych, firmowych oraz spotkań i konferencji biznesowych. Statek z pewnością będzie idealnym miejscem, aby zrobić wrażenie na kliencie i zorganizować spotkanie na najwyższym poziomie.

Promem o każdej porze!

Wycieczka promem to okazja do zwiedzania i podróżowania o każdej porze roku. Miłośnicy mroźniejszych klimatów z pewnością zachwyci morski krajobraz w okolicach grudnia – lutego. Wówczas w niektórych miejscach podziwiać można malownicze lodowce czy zorze polarne. Z kolei wielbiciele cieplejszego klimatu z trudem odmówić sobie mogą przyjemności z rejsu w letnie upały, gdy morska bryza dodaje rześkości w podróży, podczas słonecznych kąpieli na pokładzie statku.

Więcej informacji oraz szczegółów dotyczących promów do UK oraz innych regionów świata znaleźć można na stronie: http://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii