Skrzynie transportowe w podróży i sportach

Wybierasz się w podróż i nie wiesz w co zapakować swój sprzęt elektroniczny aby się nie zniszczył bądź nie zamókł? A może żeglujesz bądź uprawiasz sporty ekstremalne i już nie raz zniszczyłeś swój smartfon czy inny sprzęt poprzez kiepskie zabezpieczenie?

Dostępne na rynku skrzynie transportowe pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twoich cennych przedmiotów. Tego typu skrzynie są solidnie zbudowane, ich ścianki są znacznie grubsze niż w przypadku innych tego typu skrzyń, wykonane z wysokoudarowego kopolimeru polipropylenu co zwiększa ich wytrzymałość. Dwustopniowe zatrzaski i wzmocnione zamknięcia metalowe zabezpieczy przed przecięciem i zwiększy wytrzymałość skrzyni. Zastosowana wewnątrz nich neoprenowa uszczelka czyni skrzynię wodoszczelną dzięki czemu podczas żeglugi Twoim sprzętom zalanie nie grozi. Ponadto wnętrza skrzyń wypełnione są gąbkami co amortyzuje obijanie się przedmiotów a tym samym ich zniszczenie.

Skrzynie transportowe posiadają wbudowany zawór, który automatycznie wyrównuje ciśnienie wypuszczając powietrze z wnętrza, blokując przy tym dostawanie się cząsteczek wody co daje gwarancję szczelności. Także warto rozważyć zakup takiej skrzyni uprawiając np. wszelkie sporty wodne.

Wszystkie skrzynie transportowe stworzone zostały zgodnie z wojskowymi standardami, z najlepszych jakościowo i wytrzymałościowo materiałów. Transportując ciężkie sprzęty, z pomocą przychodzą nam zamontowane kółka w skrzyniach, które wykonane są w sposób zapewniający niski współczynnik tarcia, a kulkowe łożyska dają łatwe i lekkie przemieszczanie ładunków.

Szeroka gama zastosowań

Skrzynie transportowe mają szeroką gamę zastosowań. Jeżeli jesteś fotografem, aby dobrze zabezpieczyć swój aparat, obiektywy i inne cenne akcesoria, warto wziąć pod uwagę zakup takiej skrzyni, która będzie idealnym miejscem do przechowania i transportu Twojego sprzętu gdziekolwiek się wybierasz. Taka skrzynia fotograficzna to prawdziwy skarb.

Wybierając się na ekstremalną wyprawę, warto zabezpieczyć także swój smartfon. Mini skrzynia transportowa, ze szczelnym wyjściem na słuchawki da Ci najlepszą z możliwych zastosowań zabezpieczających Twój iPhone przed zalaniem, zabrudzeniem, upadkiem i pobiciem ekranu. W podobny sposób zabezpieczysz również swój tablet czy laptop. Już nie musisz rezygnować z zabierania ze sobą sprzętów, które są Ci niezbędne w podróży. A zastosowane w nich klipsy pozwalają na szybkie, bezpieczne otworzenie skrzyni w każdej sytuacji.

Takie skrzynie cechuje wysoka wytrzymałość, a ich lekka waga sprawia, że możemy je zabrać praktycznie wszędzie. Idealnie sprawdzi się jako skrzynia do przechowywania i transportu broni, narzędzi, czy laptopów – to tylko część z możliwych zastosowań.

skrzynia-turystyczna-peli-4

Skrzynie transportowe dostępne są w różnej wielkości (długości, szerokości czy głębokości), a gąbki można wycinać pod różnego rodzaju przedmioty. Dzięki czemu takiej skrzyni możesz użyć do przetransportowania niemal każdego sprzętu, czy to instrument muzyczny, broń a może sprzęt elektroniczny.

Zapraszamy

Zespół drava.pl