Współczesny Guliwer

Często podróżujesz? Wyjazdy to Twoja pasja? Nie potrafisz usiedzieć w miejscu? A może Twoja praca wymaga od Ciebie ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce? W ciągu roku przemierzasz niezliczone kilometry samolotem? Przeskakujesz z kontynentu na kontynent i zmieniasz kraje jak rękawiczki? Jeżeli szukasz hotelu, który zadba o Twoje potrzeby na każdym krańcu świata, to zostań z nami i zapoznaj się z poniższym tekstem!

Cztery strony świata, te same warunki

Sieć hoteli Best Western – https://www.bestwestern.pl/hoteleposiada swoje obiekty w ponad 1000 krajach. Gdziekolwiek się nie udasz, możesz mieć pewność, że Best Western zadba o Twoje potrzeby i zapewni najlepszą obsługę. Zmieniając tak często miejsce pobytu, warto mieć coś stałego. Best Western w każdym zakamarku Ziemi trzyma się niezmiennie wysokich standardów, na których zawsze możesz polegać. Planujesz podróż do Ghany, Gwatemali, Iraku, Kuwejtu, Sri Lanki, Chorwacji, Japonii czy Szwecji? Nie ma to żadnego znaczenia, hotel Best Western zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo wszędzie, gdzie pojedziesz. Zmienisz strefę czasową, ale wysoka jakość usług pozostanie taka sama.

Program lojalnościowy

Dla stałych klientów sieć hoteli Best Western oferuje program lojalnościowy Taryfa Best Western Rewards, dzięki któremu Twoje podróże staną się jeszcze tańsze. By dołączyć do programu, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bestwestern.pl i gotowe! Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i można dokonać jej w każdej chwili, nawet jeżeli nigdy wcześniej nie byłeś gościem Best Western. Stając się stałym klientem hoteli czekają Cię nie tylko atrakcyjne cenowo oferty, niedostępne dla innych gości, ale również wiele innych udogodnień. Dzięki kolejnym dokonanym przez Ciebie rezerwacjom w obiektach Best Western na całym świecie, ilość punktów na Twoim koncie będzie się powiększała. Punkty nigdy nie stracą ważności i możesz wymieniać je dowolnie na darmowe noclegi w hotelach lub nagrody, takie jak vouchery do salonów odzieżowych, sklepów z elektroniką czy mile samolotowe.
Taryfa Best Western Rewards przewiduje 5 poziomów: Blue, Gold, Platinum, Diamond i Diamond Select. Każdy z nich otwiera nowe uprawnienia i coraz bardziej intratne oferty. Jeżeli jesteś członkiem programu lojalnościowego w innym hotelu, możesz przenieść dany statusu do Best Western bez żadnych dodatkowych opłat i cieszyć się już na starcie z wszelkich korzyści.