Zakopane apartament noclegi kominek 4-osobowy

Apartament jest położony w sąsiedztwie Nosala, w niezwykle atrakcyjnej, spokojnej części Zakopanego w otoczeniu lasu świerkowego

Galeria:

 

Opis:

O atakcyjności położenia decyduje panujący tam spokój i cisza, oraz malowniczość okolicy, a także mała odległość od centrum Zakopanego – ok. 2,5 km do Krupówek, ok. 1,2 km. od Wielkiej Krokwii .

Apartament znajduje sie niedaleko wyciągu narciarskiego na Nosalu, istnieje także możliwość łatwego dojazdu do dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch oraz innych wyciągów narciarskich (w pobliżu przystanek dla busów).

Dodatkową atrakcję stanowi sąsiedztwo kompleksu Nosalowy Dwór RESORT & SPA, który zapewnia różnorodne rozrywki (drink bar, trzy rodzaje restauracji) oraz Dodatkową atrakcję stanowi sąsiedztwo kompleksu Nosalowy Dwór RESORT & SPA, który zapewnia różnorodne rozrywki (drink bar, trzy rodzaje restauracji) oraz możliwości spędzania czasu wolnego (SPA, gabinet odnowy biologicznej, sauna). 3 km od apartamentu znajduje się Aqua Park z basenami krytymi i na powietrzu, zjeżdżalniami wodnymi. Jest także możliwość skorzystania z sauny (5 rodzajów), kręgielni i zajęć fitness.

Apartament zapewnia komfortowe warunki czterem dorosłym osobom. Znajduje się na kameralnym, nowoczesnym kompleksie dwóch dwupiętrowych budynków, nawiązujących swoim stylem do tradycyjnej zakopiańskiej architektury, których budowę zakończono na początku 2009 roku. Ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych i jest położony na pierwszym piętrze. Składa się:

– z salonu połączonego z kuchnią: w salonie znajduje się kominek, 40″ telewizor, oraz duży skórzany narożnik, który po rozłożeniu stanowi komfortowe spanie dla dwóch dorosłych osób. Dodatkowo jest stół, stolik i cztery krzesła. Kuchnia jest kompletnie umeblowana i wyposażona w piecyk, płytę ceramiczną, zmywarkę, okap, lodówkę, elektryczny czajnik, noże kuchenne, deski do krojenia, garnki, patelnie oraz zastawę kuchenną dla sześciu osób.

– z łazienki: umywalka,WC, kabina prysznicowa, pralka automatyczna, suszarka do włósów
– z sypialni: duże małżeńskie łoże i duża szafa z lustrami, deska do prasowania i żelazko
– przedpokój: dodatkowa szafa z wmontowanym sejfem
– balkonu
– garażu – do apartamentu należy garaż (tylko i wyłącznie do Państwa dyspozycji) zamykany na pilota o powierzchni 23 m kwdratowych, w którym można zostawić ,poza samochodem, narty,deski lub rowery.

Teren jest ogrodzony i strzeżony.

Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu bezprzewodowego.

 

Kontakt:
strona internetowa: www.zakopane-nosal.pl