Zakup i wynajem nieruchomości w Hiszpanii

Wiele osób lubiących podróżować decyduje się na zakup lub wynajem nieruchomości za granicą. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Najtańsze nieruchomości można znaleźć w Hiszpanii. Od czasu kryzysu z 2008 r. ceny nieruchomości w tym państwie systematycznie spadają, wiele osób uważa wiec, że jest to dobry moment, aby nabyć nieruchomość.

Można znaleźć obecnie wiele bardzo atrakcyjnych ofert, jednak warto udać się na miejsce, aby obejrzeć wybraną nieruchomość, sprawdzić jej stan techniczny, lokalizację oraz warunki otoczenia i ocenić czy zgadzają się one z przedstawioną ofertą sprzedaży. W celu znalezienia wiarygodnej oferty warto skorzystać z usług firmy Agnes Inversiones, która prowadzi działalność związaną z nieruchomościami w Hiszpanii. Zakres działalności obejmuje sprzedaż, wynajem, obsługę po sprzedaży, zarządzanie, projekty budowlane, wystrój wnętrz. Agnes Inversiones oferuje nieruchomości w Hiszpanii polskim klientom, istnieje możliwość nabycia nieruchomości różnego rodzaju: domów, apartamentów bądź luksusowych willi umiejscowionych w wyjątkowej okolicy. W ofercie również działki budowlane oraz domy do remontu.

Należy pamiętać, że zakup nieruchomości za granicą często wiąże się z potrzebą uzyskania kredytu hipotecznego. Nie ma możliwość uzyskania takiego kredytu w polskim banku. Można jednak starać się o kredyt w państwie, w którym wybrana nieruchomość się znajduje. Trzeba zapoznać się z warunkami jakie należy spełnić aby taki kredyt uzyskać. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie firmy oraz dodatkowo, zestawienie orientacyjnych kosztów związanych z zakupem nieruchomości w Hiszpanii.

Wielu klientów nie może sobie pozwolić za zakup wymarzonej nieruchomości, ze wzglądu na brak odpowiednich środków finansowych. Atrakcyjnym rozwiązaniem dla nich może okazać się wynajem nieruchomości. Firma Agnes Inversiones oferuje wynajem mieszkań, apartamentów, willi w Marbelli oraz okolicy i dodatkowe usługi z tym związane: transfer z i na lotnisko, organizacja wycieczek, sprzątania, catering-u, kursy lub indywidualne lekcje języka hiszpańskiego, angielskiego. Nieruchomości w Hiszpanii Agnes Inversiones to niezwykle szeroka oferta obejmująca nie tylko sprzedaż, ale również szereg usług posprzedażowych. Klienci mogą korzystać z usług związanych z pracami budowlanymi, renowacją, zarządzaniem nieruchomością, projektowaniem wnętrz.

Wielu klientów korzysta z usług posprzedażowych, ponieważ nie ma możliwości, aby indywidualnie zarządzać swoją inwestycją. Zdalne nadzorowanie nieruchomości jest trudne, dlatego klienci korzystają z usług firm, które zajmują się zarządzaniem nieruchomościami. Takie usługi obejmują zwykle: obchód nieruchomości, kontrolę poczty, kontrole sprzątania, ogrodnika, pozostałych pracowników, wszelką pomoc w usuwaniu awarii. To samo dotyczy sytuacji, gdy klient rozpoczyna budowę domu za granicą, takie firmy oferują klientom kupującym działki budowlane pomoc związaną ze znalezieniem architekta, firmy budowlanej, nadzorem nad pracami budowlanymi, uzyskaniem pozwolenia na budowę, spotkanie z lokalnymi dekoratorami wnętrz.